Sennik online zawiera 290 znaczenia

Sennik abecadło

Sennik Abecadło

Tłumaczenie snu abecadło. Sen abecadło. Sen o abecadle oznacza ukryte talenty aktorskie lub pisarskie. Możliwość zdobycia uznania i sławy w tych dziedzinach. Jest zapowiedzią osiągnięcia sukcesu w dziedzinach artystycznych. Sny w których pojawiają się litery alfabetu często oznaczają rządność nowej wiedzy, poznania i nauki nowych rzeczy. Są także zapowiedzią zmian jakie pojawiają się w naszym życiu. Oznacza, że możesz zdobyć lub zdobędziesz sławę jako pisarz, krytyk lub aktor. Sny, w których pojawiają się litery, często dotyczą wiedzy, nauki, poznawania czegoś nowego, a także zmian, które dokonują się w naszym życiu. Abecadło to symboliczne przedstawienie odczuwanej pustki w życiu, braku istotnego dla naszego rozwoju czynnika. Może ono również być zapowiedzią sukcesów artystycznych. Abecadło to senny symbol mający wiele różnych znaczeń, dlatego jeśli szukasz jego objaśnienia, musisz zwrócić uwagę na swoją indywidualną sytuację życiową, bo to pozwoli Ci na jak naj dokładniejsze zinterpretowanie Twojego snu. Porozumienie się z niewidocznymi światem snu, do których należy nasza podświadomość, odbywa się poprzez symbole, które tworzą wyobrażony, niewidzialny obraz, jest on w stosunku do naszego sposobu myślenia na jawie wielowymiarowy. Ponieważ nasze myśli powstały z obrazów, można wykorzystać je jako symbole tak jak abecadło którym posługujemy się na co dzień. Nasza podświadomość dokładnie wie, co oznacza każdy symbol, natomiast naszemu umysłowi przetłumaczenie i świadome zrozumienie tych sennych symboli sprawia wiele kłopotów, Jednak to poprzez uszeregowanie liter powstają słowa które nasz umysł świadomy zamienia na obrazy, które są o wiele bardziej wiernym odbiciem rzeczywistości. To w literach jest zawarta wiedza o stawaniu się, byciu i przemijaniu naszej świadomości, bo w litery są przede wszystkim symbolami, uproszczeniem otaczającej nas rzeczywistości i znakami, które symbolicznie przemawiają do naszej podświadomości, określając pewne stany ducha, jaźni czy umysłu. W sennej rzeczywistości abecadło to przestroga, podpowiedź by być bardziej uważnym, by nie dać się zaskoczyć i znaleźć swoją szansę na polepszenie bytu.

Znaczenie snu abecadło

Uczyć się abecadła samemu

uważaj na wrogów, podstępny nieprzyjaciel, miej się na baczności, możesz mieć wokół siebie wielu nieprzyjaciół, to ostrzeżenie przed fałszywym przyjacielem, który pragnie wzbogacić się naszym kosztem, komuś może zależeć na twoich kłopotach.

Uczyć kogoś abecadła

czujesz zagrożenie, powinieneś zmienić swoje dotychczasowe życie, nowe źródło dochodu, zapowiada stabilizację materialną, pozyskanie dodatkowego źródła dochodów, pomimo przejściowych kłopotów uda nam się znacząco zwiększyć dochody.

Nieuporządkowane abecadło

jakieś zamieszanie, czeka cię poważna rozmowa z przyjacielem, jeżeli litery w abecadle są pomieszane, jest to zapowiedź niewielkich sporów, z których wyjdziemy jednak z podniesioną głową, niektóre sprawy mogą się okazać chaotyczne.

Widzieć abecadło

sukcesy w dziedzinach związanych z pisaniem, sukces w dziedzinach związanych z literaturą i sztuką, sen może być również interpretowany jako zapowiedź przed czekającą na nas pułapką, którą jednak w porę zdołamy odkryć.

Recytować abecadło

postępy w nauce, zapowiedź wielkiej miłości, która znienacka pojawi się w twoim życiu, oznacza postępy w pracy zawodowej lub w nauce, czeka na nas awans, który może spotkać się z zazdrością ze strony współpracowników.

Przepisywać abecadło

podejmiesz się nowych zadań, czekają na nas nowe zadania i możliwości, naszym celem jest je odkryć, duże szanse na sukces.

Pisać abecadło

symbolizuje przygodę życia, która całkowicie odmieni twoje postrzegania świata i ludzi.

Poznawać obcojęzyczne

zawrzesz nowe znajomości, które jednak nie będą miały większego znaczenia.

Uporządkowane abecadło

wszystko zacznie się pomyślnie układać.

Sennik znaczenia snów

Sennik Biedronka

Biedronka

Czekają Cię dość duże wydatki. Problem w pracy. Niedługo będziesz przeżywać najpiękniejsze chwile w swoim życiu, jednak musisz zachować ostrożność i nie przesadzać. Jeśli we śnie widzisz biedronkę na kwiatku, oznacza to, że czeka Cię pewne niezapomniane przeżycie. Gdy we śnie pojawia się biedronka w ...

Sennik Biedak

Biedak

Biedak to zapowiedź nieszczęścia. W najbliższym czasie czekają Cię troski, które odbiją się na Twoim zdrowiu i samopoczuciu. Sen o biedaku może oznaczać również obawę przed przyszłością i strach przed złą sytuacją materialną. Kiedy we śnie jesteś biedny lub uboga jest bliska Ci osoba, taki sen wiesz ...

Sennik Bieganie

Bieganie

Zapowiedź szczęśliwej przyszłości bieg we śnie jest ogólnie symbolem mijającego czasu, mówi o tym, abyś nie marnował żadnej chwili i okazji, które Ci się trafiają. Gdy śnisz o bieganiu, zapowiada Ci to miłe niespodzianki i przyjemne sploty wydarzeń. Sen o bieganiu bez celu wskazuje, że znajdziesz si ...

Sennik Biblia

Biblia

Biblia to dobry znak. Wróży poprawę w interesach i udane życie rodzinne, także dużo pociechy z dzieci. Stare książki, które we śnie kojarzysz z Biblią, związane są z gospodarstwem domowym. Może to oznaczać, że wiedziesz szczęśliwe życie rodzinne albo wkrótce będziesz je wiódł. Skończą się wszelkie k ...

Sennik Bicie

Bicie

Bicie to może być zarówno znak szczęścia, jak i porażki. Jeśli ktoś nas bije lub widzimy kij czy pałkę do bicia to apel do większego starania się o sukces, natomiast jeśli bijemy kogoś to stracimy w jakiejś sprawie. Sen o biciu serca, wskazuje na uczucia, których sobie w całości nie uświadamiamy lub ...

Czym jest sennik online?

Senniki internetowe próbują tłumaczyć podstawowe znaczenie snów występujące w snach, jednak dokonana na ich podstawie interpretacja musi być powiązana z ogólną sytuacją śniącego i każdy sen należy interpretować oddzielnie. Nie ma jednoznacznej recepty, jak należy odczytywać poszczególne symbole. Pierwsze wyjaśnienia znaczenia snów przekazywane były ustnie z pokolenia na pokolenie. Kolejne zaczęto spisywać, potem drukować i wydawać. W ciągu ostatnich kilkudziesięciu lat stały się tak popularne, że forma książkowa przestała wystarczać. Ludzie zaczęli tworzyć senniki internetowe i pisać blogi poświęcone snom i interpretacjom znaczenia snów. Tworzenie sennika online to proces trwający od kilku do kilkudziesięciu lat. Czas, w jakim powstaje sennik online, zależy głównie od tego, czy jest tworzony na podstawie innego sennika czy zupełnie od początku.