Sennik online zawiera 320 znaczenia

Sennik abecadło

Sennik Abecadło

Tłumaczenie snu abecadło. Sen abecadło. Może ono również być zapowiedzią sukcesów artystycznych. To w literach jest zawarta wiedza o stawaniu się, byciu i przemijaniu naszej świadomości, bo w litery są przede wszystkim symbolami, uproszczeniem otaczającej nas rzeczywistości i znakami, które symbolicznie przemawiają do naszej podświadomości, określając pewne stany ducha, jaźni czy umysłu. Sen o abecadle oznacza ukryte talenty aktorskie lub pisarskie. Ponieważ nasze myśli powstały z obrazów, można wykorzystać je jako symbole tak jak abecadło którym posługujemy się na co dzień. Sny, w których pojawiają się litery, często dotyczą wiedzy, nauki, poznawania czegoś nowego, a także zmian, które dokonują się w naszym życiu. Abecadło to symboliczne przedstawienie odczuwanej pustki w życiu, braku istotnego dla naszego rozwoju czynnika. Porozumienie się z niewidocznymi światem snu, do których należy nasza podświadomość, odbywa się poprzez symbole, które tworzą wyobrażony, niewidzialny obraz, jest on w stosunku do naszego sposobu myślenia na jawie wielowymiarowy. W sennej rzeczywistości abecadło to przestroga, podpowiedź by być bardziej uważnym, by nie dać się zaskoczyć i znaleźć swoją szansę na polepszenie bytu. Są także zapowiedzią zmian jakie pojawiają się w naszym życiu. Abecadło to senny symbol mający wiele różnych znaczeń, dlatego jeśli szukasz jego objaśnienia, musisz zwrócić uwagę na swoją indywidualną sytuację życiową, bo to pozwoli Ci na jak naj dokładniejsze zinterpretowanie Twojego snu. Sny w których pojawiają się litery alfabetu często oznaczają rządność nowej wiedzy, poznania i nauki nowych rzeczy. Jest zapowiedzią osiągnięcia sukcesu w dziedzinach artystycznych. Nasza podświadomość dokładnie wie, co oznacza każdy symbol, natomiast naszemu umysłowi przetłumaczenie i świadome zrozumienie tych sennych symboli sprawia wiele kłopotów, Jednak to poprzez uszeregowanie liter powstają słowa które nasz umysł świadomy zamienia na obrazy, które są o wiele bardziej wiernym odbiciem rzeczywistości. Możliwość zdobycia uznania i sławy w tych dziedzinach. Oznacza, że możesz zdobyć lub zdobędziesz sławę jako pisarz, krytyk lub aktor.

Znaczenie snu abecadło

Uczyć się abecadła samemu

uważaj na wrogów, podstępny nieprzyjaciel, miej się na baczności, możesz mieć wokół siebie wielu nieprzyjaciół, to ostrzeżenie przed fałszywym przyjacielem, który pragnie wzbogacić się naszym kosztem, komuś może zależeć na twoich kłopotach.

Uczyć kogoś abecadła

czujesz zagrożenie, powinieneś zmienić swoje dotychczasowe życie, nowe źródło dochodu, zapowiada stabilizację materialną, pozyskanie dodatkowego źródła dochodów, pomimo przejściowych kłopotów uda nam się znacząco zwiększyć dochody.

Nieuporządkowane abecadło

jakieś zamieszanie, czeka cię poważna rozmowa z przyjacielem, jeżeli litery w abecadle są pomieszane, jest to zapowiedź niewielkich sporów, z których wyjdziemy jednak z podniesioną głową, niektóre sprawy mogą się okazać chaotyczne.

Widzieć abecadło

sukcesy w dziedzinach związanych z pisaniem, sukces w dziedzinach związanych z literaturą i sztuką, sen może być również interpretowany jako zapowiedź przed czekającą na nas pułapką, którą jednak w porę zdołamy odkryć.

Recytować abecadło

postępy w nauce, zapowiedź wielkiej miłości, która znienacka pojawi się w twoim życiu, oznacza postępy w pracy zawodowej lub w nauce, czeka na nas awans, który może spotkać się z zazdrością ze strony współpracowników.

Przepisywać abecadło

podejmiesz się nowych zadań, czekają na nas nowe zadania i możliwości, naszym celem jest je odkryć, duże szanse na sukces.

Pisać abecadło

symbolizuje przygodę życia, która całkowicie odmieni twoje postrzegania świata i ludzi.

Poznawać obcojęzyczne

zawrzesz nowe znajomości, które jednak nie będą miały większego znaczenia.

Uporządkowane abecadło

wszystko zacznie się pomyślnie układać.

Sennik znaczenia snów

Sennik Biwak

Biwak

Biwak to znak, że czekają Cię trudy i przykrości. Sen ten wskazuje że budzisz się do nowego stylu widzenia świata i siebie w nim, budzi się w tobie odpowiedzialność za siebie i innych. Trzeba jednak udźwignąć tę nową odpowiedzialność, wywiązać ze swych swych zobowiązań zawodowych i prywatnych, nawet ...

Sennik Biuro

Biuro

Jeśli we śnie zostajesz w biurze po godzinach, oznacza to, że będziesz mieć satysfakcjonującą pracę. Symbol ten może także wskazywać na obawy przed osamotnieniem i pozbawieniem miłości w związku. Może to też jednak wieszczyć obawy o codzienny chleb. Jeśli je opuszczasz, zapowiada to dla Ciebie czas ...

Sennik Błękit

Błękit

Błękit widziany we śnie symbolizuje macierzyństwo ale i konserwatyzm oraz zamkniętą postawę śpiącego, jego wąskie horyzonty. Mężczyźnie również zapowiada pomyślność w sprawach sercowych. Może być również symbolem zamknięcia w sobie, konserwatyzmu, ograniczenia w pojmowaniu świata. Kiedy we śnie oglą ...

Sennik Błądzić

Błądzić

Gdy we śnie błądzisz w polu, jest to dla Ciebie ostrzeżenie przed jakimiś niecnymi zamiarami któregoś z Twoich fałszywych przyjaciół. Jeśli błądzisz na drodze lub znajdujesz się na skrzyżowaniu i nie potrafisz odnaleźć właściwej drogi, oznacza to, że otrzymasz pewną wiadomość, co do której nie będzi ...

Sennik Biurko

Biurko

Zaśmiecone biurko stanowi według sennika przesłanie, aby jak najszybciej wyznaczyć sobie życiowe priorytety i podążać w ich kierunku. Jeśli śnisz, że widzisz biurko bądź przy nim siedzisz jest to znak, że wkrótce zaczną ważyć się Twoje losy. Biurko wróży podpisanie prawnego dokumentu. Biurko według ...

Czym jest sennik online?

Senniki internetowe próbują tłumaczyć podstawowe znaczenie snów występujące w snach, jednak dokonana na ich podstawie interpretacja musi być powiązana z ogólną sytuacją śniącego i każdy sen należy interpretować oddzielnie. Nie ma jednoznacznej recepty, jak należy odczytywać poszczególne symbole. Pierwsze wyjaśnienia znaczenia snów przekazywane były ustnie z pokolenia na pokolenie. Kolejne zaczęto spisywać, potem drukować i wydawać. W ciągu ostatnich kilkudziesięciu lat stały się tak popularne, że forma książkowa przestała wystarczać. Ludzie zaczęli tworzyć senniki internetowe i pisać blogi poświęcone snom i interpretacjom znaczenia snów. Tworzenie sennika online to proces trwający od kilku do kilkudziesięciu lat. Czas, w jakim powstaje sennik online, zależy głównie od tego, czy jest tworzony na podstawie innego sennika czy zupełnie od początku.