Sennik online zawiera 116 znaczeń snów

Sennik pies

Sennik Pies

Sen pies. Tłumaczenie snu pies. W naszej kulturze za powszechne uważa się, że pies to najlepszy przyjaciel człowieka. Jest to całkiem słuszna opinia, ponieważ jako zwierzę domowe pies przywiązuje się do swojego właściciela i jest poniekąd traktowany jako członek rodziny. Pies widziany we śnie, w zależności od sytuacji może mieć znaczenie ostrzegawcze lub informować nas o wydarzeniach jakie nastąpią w przyszłości. Sennik pies tak jak przyjaciel informuje nas i ostrzega o tym co wydarzy się w najbliższym czasie. Pies rzadko pojawia się we śnie jako nasz sprzymierzeniec. Najczęściej występuje w roli czegoś złego, co nas goni, gryzie, prześladuje. Pies we śnie symbolizuje wierność oraz ostrzeżenie przed zbliżającym się zagrożeniem. Negatywnie oznacza utratę kontroli; nadmierny popęd seksualny lub nieuzasadniony gniew wobec jakiejś osoby. Symbolizuje osobę wierną, uczciwą i zaufaną. Według senników zapowiada szczęśliwą przyjaźń, która może trwać przez długi czas. Czasem sen pozwala nam zrozumieć, że nawet mimo beznadziejnej sytuacji możemy liczyć na czyjąś pomoc. Jeżeli podczas spotkania z psem odczuwamy zagrożenie, to taki sen może dla nas oznaczać komplikacje rodzinne i kłótnie. Pies już od dawnych starożytnych czasów był symbolem wiernej i prawdziwej przyjaźni. Gdy śnisz, że masz psa, jest to znak, że niebawem nawiążesz nową, długoletnią przyjaźń.

Znaczenie snu pies

Przyjacielski pies

zdobędziesz nowych przyjaciół, ktoś udaje przed tobą dobrego, by twoim kosztem zrealizować swoje plany, twoje plany nie dojdą do skutku.

Zabawa z psem

sen wróży radosne chwile.

Spacer z psem

pomyślny sen, będzie ci sprzyjać szczęście oraz spełnią się twoje marzenia.

Głaskać psa

sen wróży że wkrótce czeka cię spotkanie w gronie bliskich i zaufanych ludzi.

Biały pies

posiadasz dużo przyjaciół, na których można liczyć w każdej sytuacji, jest to dla ciebie zapowiedź nawiązania jakiejś miłej znajomości, poznasz miłych ludzi.

Czarny pies

ktoś ma wobec ciebie nieszczere intencje, jest to znak, że wkrótce twój przyjaciel w jakiś sposób cię zdradzi, ktoś bliski będzie działał na twoją niekorzyść.

Pies myśliwski

ciężka praca przyniesie ci owoce, okoliczności będą ci sprzyjały i zdobędziesz przy tym ciekawe doświadczenie.

Pies goniący kota

wkrótce otrzymasz nieoczekiwaną ofertę, która spowoduje wielką radość.

Pies na łańcuchu

ktoś ma wobec ciebie złe zamiary, możesz zarówno mieć ukrytych wrogów, jak i być wykorzystywanym przez inną osobę.

Szczekanie psów

duże kłopoty, złe wieści, bądź ostrożny.

Wycie psa

sen ostrzega nas przed nadchodzącymi kłopotami, grozi ci niebezpieczeństwo, znajdziesz się w sytuacji bez wyjścia.

Bezpański pies

ten sen jest ostrzeżeniem, że twój przyjaciel jest znajduje się teraz w bardzo ciężkiej sytuacji. nie zwraca się jednak do ciebie z prośbą o pomoc tylko dlatego, że nie chce obciążać cię swoimi problemami.

Chudy i brudny pies

złe wieści, może to być zapowiedź kłopotów finansowych lub choroby w rodzinie.

Głodny pies

choroba lub kryzys finansowy.

Agresywny pies

napięta sytuacja, awantura, kłótnia.

Być ugryzionym przez psa

musisz być ostrożny w kontaktach z innymi, ktoś może mieć wobec ciebie złe zamiary, kłótnia w rodzinie lub wśród znajomych, uważaj na majątek lub pieniądze ponieważ to one mogą być punktem zapalnym, powinieneś w najbliższym czasie zachować ostrożność.

Zabić psa

z własnej winy wplączesz się w srogie kłopoty, zrezygnujesz z czegoś, co do tej pory dawało ci poczucie bezpieczeństwa.

Wściekły pies

ktoś obgaduje cię za plecami, możliwe również sprzeczki, oznacza to, że odczuwasz niewytłumaczalny lęk, mimo iż nie masz do tego powodu, masz w sobie lęk, ale nie umiesz określić jego źródła, błędnie kogoś ocenisz.

Walki psów

kłótnia w rodzinie spowodowana sprawami finansowymi.

Wyścigi psów

spotkaj się ze znajomymi bez spożywania przy tym alkoholu, a bardzo ci się to opłaci.

Czerwony pies

symbolizuje nasz popęd, niezaspokojoną potrzebę miłości i frustrację z tym związaną.

Psy gryzące się

wewnętrzny konflikt, którego podłoże tkwi gdzieś głęboko w nas, konflikt który przekłada się na nasze relacje w świecie wewnętrznym, unikaj ważnych spotkań i decydujących rozmów to nie czas na ryzyko.

Martwy pies

wokół ciebie jest wiele nieżyczliwych ci ludzi.

Psia buda

możliwe, że stoczysz się, bankructwo lub degradacja.

Szukać zaginionego

na jaw gorzka prawda ukrywana od dawna, nie masz na to wpływu.

Głaskać psa po brzuchu

w jakieś sytuacji wykazujesz ogromne zaufanie do drugiej osoby.

Rzucać psy jedzenie

uważaj na ludzi wrogo do ciebie nastawionych, będą próbować tobą manipulować.

Pies goniący swój ogon

twoje działania okażą się bezowocne.

Szczuć kogoś psem

odczujesz skutki złośliwości ludzkiej, ludzie mogą cię nie szanować.

Pies sam się gryzie

nie daj się zwieść pozorom i nie wierz w plotki, mogą one zrujnować twoje zamierzenia.

Pies jedzący węża

bliski przyjaciel pomoże ci podjąć właściwą decyzję.

Ubierać go w psie ubrania

próbujesz przed kimś ukryć własne wady lub problemu, najlepiej porozmawiać o tym z przyjacielem.

Pies o dwóch głowach

zachowanie czujność, a unikniesz kłopotów.

Ostatnie znaczenia snów

Sennik Apteka

Apteka

Apteka zazwyczaj symbolizuje naszą wewnętrzną potrzebę naprawy i uzdrowienia. Podświadomość sygnalizuje nam, że nadszedł już odpowiedni czas na zmiany. Pojawienie się apteki we śnie wcale nie musi być oznaką choroby i pogorszenia zdrowia. Zwykle taki ...

Sennik Apostoł

Apostoł

Apostoł to zapowiedź otrzymania patentu albo upragnionego stanowiska. Strata, śmierć przyjaciela. Sen symbolizuje zbliżającą się moment, który sygnalizuję finalizację ważnej sprawy. Możesz też otrzymać coś dla siebie, co będzie tylko Twoje. Warto zac ...

Sennik Apollo

Apollo

Apollo to znak, który wróży sukcesy na polu artystycznym. Będziesz rozchwytywanym muzykiem, malarzem albo pisarzem. Wszystko jednak leży w Twoich rękach. Bowiem jeśli osiądziesz na laurach – wszystko stracisz. ...

Czym jest sennik online?

Senniki internetowe próbują tłumaczyć podstawowe znaczenie snów występujące w snach, jednak dokonana na ich podstawie interpretacja musi być powiązana z ogólną sytuacją śniącego i każdy sen należy interpretować oddzielnie. Nie ma jednoznacznej recepty, jak należy odczytywać poszczególne symbole. Pierwsze wyjaśnienia znaczenia snów przekazywane były ustnie z pokolenia na pokolenie. Kolejne zaczęto spisywać, potem drukować i wydawać. W ciągu ostatnich kilkudziesięciu lat stały się tak popularne, że forma książkowa przestała wystarczać. Ludzie zaczęli tworzyć senniki internetowe i pisać blogi poświęcone snom i interpretacjom znaczenia snów. Tworzenie sennika online to proces trwający od kilku do kilkudziesięciu lat. Czas, w jakim powstaje sennik online, zależy głównie od tego, czy jest tworzony na podstawie innego sennika czy zupełnie od początku.